Tel: 0912 7926 051

Tel : 0912 586 3289

وکیل طلاق وکیل خانواده وکیل مهریه

وکیل خانم – وکیل مجرب خانم برای طلاق و مهریه

وکیل خانم

 

وکیل خانم

با توجه به تجربه ما و در بسیاری از پرونده های خانواده، زمانی که موکل ما خانم باشد، در اکثر موارد شخص تمایل به داشتن وکیل مجرب خانم خواهد داشت. از این رو سرکار خانم اریا و همچنین خانم نوروزی از وکلای به نام تهران در دعاوی خانواده به عنوان وکیل خانم چندین سال است که با مجموعه ما همکاری داشته و پرونده هایی که موکل درخواست داشتن وکیل خانم داشته باشد، ایشان وکالت را بر عهده گرفته و پیگیر امور پرونده خواهند شد. برای دریافت جزییات بیشتر و هماهنگی برای مشاوره و یا ملاقات حضوری با وکیل زن لطفا با شماره تماس های موجود در بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

 

مزایا و کمک های وکیل خانم برای طلاق و دادگاه خانواده :

  • معمولا بانوان با وکیل خانم – زن احساس راحتی بیشتری خواهند داشت، از این رو انتخاب وکیل خانم میتواند به احساس ارامش روحی بیشتر به موکل کمک کرده. از طرفی بسیاری از افراد به دلایل مختلف از حضور در دادگاه و دادسرا و برخورد با شخص رو به رو و یا قاضی و بازپرس و غیره و همچنین جو معمولا متشنج این جور جاها فراری هستند، که با داشتن بهترین وکیل خانم تمام این فرایند رسیدگی و جلسات حضور در دادگاه توسط ایشان انجام شده و نیازی به حضور فیزیکی موکل نخواهد بود.
  • در صورتی که موضوع پرونده وکیل طلاق توافقی باشد موکل نیازی به حضور در جلسات مشاوره دادگاه خانواده و دفتر خانه نیز نخواهد داشت و تمام کارها را وکیل به جای او انجام خواهد داد و در نهایت اسناد هویتی ثبت شده و تمام شده کار برای موکل ارسال خواهد شد.
  • مورد اخر بحث زمان مورد نیاز برای پیگیری پرونده ها میباشد که در 99% پرونده ها به دلیل پیگیری و سماجتی که وکیل خانم ( وکیل زن) به خرج میدهد پرونده با سرعت بسیار محسوسی سریع تر پیش میرود و به نتیجه نهایی میرسد. این مورد مخصوصا در طلاق توافی میتواند یک فرایند 30 تا 40 روزه را در عرض 2-3 روز به اتمام برساند! برای دریافت جزییات بیشتر در مورد وکیل برای گرفتن مهریه و طلاق توافقی و همچنین دریافت مشاوره تلفنی رایگان کوتاه، به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

وکیل مجرب خانم,وکیل زن

 

وکیل خانم:

اگر برای ادامه زندگی به مشکل خوردید و به دلیل عدم سازش قصد جدایی و طلاق را از همسر خود دارید وکیل خانم میتواند بسیاری از مشکلات را اسان کرده و با مشورت رایگان با او و در صورت تمایل دادن وکالت به دفتر وکالت ما، تمام قضایا و پیگیری های ماجرا را به وکیل مجرب زن سپرده و شما نیز میتوانید هر روز با تماس تلفنی از روند رسیدگی به شکایت خود مطلع شوید. مشاوره با وکیل خانم این مرکز رایگان بوده و بابت آن هیچ هزینه ای لازم نیست پرداخت شود. و تنها در صورتی که قرارداد وکالت تنظیم شود، حق الزحمه وکیل دریافت خواهد شد. برای دریافت قیمت بهترین وکیل خانم در تهران و هماهنگی برای مراجعه حضوری در دفتر وکالت لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

وکیل طلاق توافقی
مشاوره با وکیل خانواده
وکیل مجرب طلاق
اخبار

 

ساعات کاری دفتر وکالت

سامانه پیام کوتاه سایت

اخبار عمومی دعاوی خانواده

دانلود نسخه موبایلی سایت – APP

__________________________

 

تماس با ما

 

تلفن تماس 1:   0912.7926.051

تلفن تماس 2:   0912.6493.552

 

Email: info@vakilkhanevade.com

__________________________